Program Doboru
Firma Kermi jest producentem grzejników z ponad 50-cio letnim doświadczeniem w dziedzinie techniki grzewczej. Długoletnie doświadczenie, pasja w tworzeniu pięknych form oraz zaawansowana wiedza i możliwość wykorzystania najnowocześniejszych technologii rodzą przedmioty, których niezawodność gwarantuje niemiecka marka.
Kermi, której główna siedziba mieści się w Bawarii, należy do szwajcarskiej grupy kapitałowej AFG Arbonia-Forster-Group, globalnego lidera branży. Zaliczamy się do wiodących europejskich producentów, zarówno w zakresie techniki grzewczej jak i kabin prysznicowych.
Zatrudniamy ok. 1500 wykwalifikowanych fachowców, którzy korzystając z najnowszych osiągnięć technologicznych, wciąż udoskonalając linie produktowe, wyznaczają trendy na rynku. W Kermi jakość ma najwyższy priorytet. Już od początku swojej drogi produkty tworzone są z materiałów najwyższej jakości, dobieranych według sztywnych norm, poddawanych surowym próbom. Na każdym etapie produkcji obowiązuje bezkompromisowa kontrola jakości, która wyznacza standardy Kermi. Gwarantują to znaki jakości RAL-Gütezeichen, oznaczenie CE oraz certyfikacja systemu kontroli jakości wg DIN EN ISO 9001:2008 oraz 14001:2004.
E@mail:


    powrótKermi Sp. z o.o., ul. Graniczna 8b, 54-610 Wrocław, Tel. +48 71 354-03-70, Fax +48 71 354-99-88